Skip to main content

Blik przelew na telefon

04-04-2024

**Nowość: Przelewy Express Elixir oraz Przelewy na Telefon**

Cieszymy się, że możemy ogłosić wprowadzenie nowych usług, które ułatwią i przyspieszą proces przelewów dla naszych klientów. Od 16 kwietnia 2024 roku wprowadzamy dwie nowe funkcje: Przelewy Express Elixir oraz Przelewy na Telefon.

**Przelewy Express Elixir**

Przelewy Express Elixir to szybki i bezpieczny sposób transferu środków, który pozwoli naszym klientom na natychmiastową wymianę środków między kontami bankowymi. Dzięki technologii Elixir, przelewy są realizowane w sposób natychmiastowy, co eliminuje opóźnienia  związane z tradycyjnymi przelewami bankowymi.

Nie musisz się martwić o godziny księgowania czy dni wolne od pracy banków. Przelewy Express Elixir są dostępne 24/7, 365 dni w roku, gwarantując Ci szybką i sprawną obsługę transakcji finansowych.

**Przelewy na Telefon**

Nowa usługa Przelewów na Telefon umożliwia klientom dokonywanie przelewów za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub poprzez telefon komórkowy. Wystarczy kilka kliknięć, aby wysłać środki bezpośrednio z Twojego konta bankowego do innego odbiorcy, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

To idealne rozwiązanie dla osób, które preferują wygodę i szybkość transakcji oraz dla tych, którzy często dokonują przelewów w podróży lub spoza tradycyjnego miejsca pracy.

**Jak zacząć korzystać?**

Aby skorzystać z nowych usług Przelewów Express Elixir oraz Przelewów na Telefon, wystarczy zalogować się do swojego konta bankowego przez aplikację mobilną lub Internet Banking wybrać odpowiednią opcję. Nasi konsultanci są również gotowi pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Dzięki wprowadzeniu tych nowych usług, dajemy naszym klientom jeszcze więcej możliwości i elastyczności w zarządzaniu swoimi finansami. Liczymy, że te zmiany ułatwią Państwu codzienne transakcje i przyspieszą procesy płatnicze.

Zapraszamy do korzystania z nowych usług i doświadczania wygody, jaką niosą ze sobą Przelewy Express Elixir oraz Przelewy na Telefon.